Ziya Selçuk: Yaz okulu programı hazırlıyoruz !

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerle yaptığı video konferans görüşmesinde yaz okulu çalışması hakkında bilgi verdi.

Lise öğrencileri ile birlikte video konferans görüşmesi yapan Ziya Selçuk, burada öğrencilerin bazı soruları yanıtladı. “Yaz okulu olacak mı” şeklindeki soruya:

“Sınava hazırlanan gençlerimiz için örnek sorular yayınlıyoruz, hafta sonu EBA TV’de soru çözümü oturumlarımız var. Onun dışında bir yaz okulu programı hazırlıyoruz. Size yönelik çok ciddi hazırlık çalışmaları var. Ayrıca okullarımızdaki öğretmenlerimizin çalışmalarının da siz sınava girinceye kadar devam etmesi konusunda tedbirler alıyoruz” şeklinde cevap veren Selçuk, yaz okulu hakkında detay vermedi.

Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, okulların Eylül ayında açılacağını açıklamış, 2019-2020 eğitim öğretim yılının 19 Haziran’da sonlanacağını belirtmişti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yaptığı yaz okulu açıklaması öğrencilerin kafasında “bu yıl yaz okulu olacak mı” sorusunu oluşturdu. Ancak daha önce yazın okula gidilmeyeceğini açıklayan Selçuk, yaz okulu hakkında çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Yaz okulu ile ilgili soru sormak ister misin? Ücretsiz ve üye olmadan soru sor cevap al!

BENZER YAZILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ 80 = 87

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul EtMetni Oku