Yarın okullar tatil mi? Ankara 7 Ocak 2020

Hava sıcaklarının aniden düşmesi ile birlikte Ankara’da kar yağışı başladı. Kar yağışının etkili olduğu yerlerde okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyor. Bu konuda özellikle öğrencilerin sıklıkla sorduğu yarın okullar tatil mi 7 ocak 2020 Ankara sorusuna cevap vereceğiz.

Bilindiği gibi okulların tatil olup olmayacağına valilik karar veriyor. Ankara valiliğinden yapılacak açıklama ise merakla bekleniyor. Kar yağışı Ankara’nın yüksek kesimlerinde etkili olmaya başladı. Peki 7 ocak 2020 yarın Ankara’da okullar tatil mi?

Ankara valiliğinden henüz konuyla ilgili açıklama yapılmazken yağışın artması durumunda okulların tatil olup olmayacağı merak konusu.

Milyonlarca öğrenci Ankara’da kışların sert geçtiğini biliyor. Kar yağışı İç Anadolu’da birçok ilde etkisini göstermeye devam ediyor. Ankara öğrenci ve öğretmen kitlesi bakımından ülkemizin önemli illerinden biridir. Milyonlarca öğrencinin gözü kulağı 7 ocakta beklenen kar tatili!

Özellikle Çankaya, Keçiören, Yeni Mahalle, Etimesgut ve Sincan Ankara’nın en kalabalık ilçeleri. Bu ilçelerde ikamet eden öğrenciler yarın kar tatili bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde soğuk hava dalgasının etkisi altına giren Ankara kar yağışı ile karşı karşıya kaldı. Bugün bazı ilçelerde başlayan kar yağışı özellikle sosyal medyada öğrencilerin kar tatili beklentisini ateşledi.

Öğrenciler 7 ocak 2020 salı günü Ankara’da okullar tatil mi şeklinde sorular ile paylaşımlar yapmaya başladı. Ankara valiliği kar tatili ile ilgili açıklama yaparsa sizlerle buluşturacağız.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− 2 = 5

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.