Takdir ve Teşekkür Belgeleri Ne Zaman Verilecek? 2020

Milli Eğitim Bakanlığı 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı sonunda basılı karne verilmeyeceğini duyurdu. Ancak diploma, takdir ve teşekkür belgeleri dağıtılacak.

Korona nedeni ile okulların 2. dönemi uzaktan eğitim ile devam etmişti. Hal böyle olunca sınavlar yapılamamıştı. MEB daha önce 1. dönem karne notlarının 2. dönem de geçerli olacağını açıklamıştı. Ancak öğrenciler karne alıp almayacaklarını merak ediyordu.

Yapılan açıklamaya göre öğrenciler karnelerini elektronik ortamda görebilecek. Bu karnelerde 1. dönem notları yer alacak.

Takdir, teşekkür ve diplomalar ne zaman verilecek? 2020

MEB tarafından yapılan açıklamaya göre öğrencilere hak etmeleri durumunda teşekkür, takdir ve diplomaları verilecek. Ancak yığılmaların yaşanmaması için bu işlemler okul müdürlükleri tarafından planlanarak gerçekleştirilecek.

Buna göre 22 Haziran’dan itibaren gün ya da haftalara yayılarak diploma ve takdir, teşekkür gibi belgelerin dağıtımı yapılabilecek.

BENZER YAZILAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

97 − = 91

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul EtMetni Oku