cemalcan(anonim) 34 Yorum

hocam ben edebiyat ve 5 dersten daha kaldım ort 57 hangi derslerden sorumluluğa giricem
hocam bir de 22-30 haziranda yapılan sınava girmezsem ne olur
teşekkürler

cemalcan Cevaplanan soru 2 Eylül 2021

Hocam merhaba
Ben edebiyat,matematik,biyoloji,ingilizce,fransızca dan kaldım ortalamam 53 sorumluluk sınavında hangi derslerden sorunlu olucam bide sorunluluk sınavına girmezsem okul başladıktan sonra girebilir miyim ?

Hocam ben biyoloji(44), din(46), fizik(45), kimya(34), matematik(39) ve tarih(40) derslerinden sorumluluk sınavlarına girmem gerekiyor ama ben coronadan dolayı dışarı çıkma, insanlarla iç içe olmayı pek istemiyorum bu derslerin sınavlarına seneye girme ya da hiç girmeme gibi bir şansım var mı?

1. dönem ortalaman kaç?

Hocam öncelikle merhaba ben edebiyattan kaldım sadece ama merak ettiğim şey şunlar sınavın iptal olma olasılığı var mı çünkü vaka artıyor ve sınava 22 haziranda girmesek ne olur diğer dönem yine olacak değil mi sınav.

Ömer, sorumluluk sınavlarının iptal olacağını sanmıyorum. Ben sınava girmeni tavsiye ederim. Bu arada sorumluluk sınavları her yıl yapılan sınavlardır.

Öncelikle Herkese Merhabalar 1.Dönemde Sadece Coğrafya Dersi Ortalamam 50’nin Altında Diğer Derslerim Yüksek.Ve 2.Dönem Notlarının Hiçbiri Girilmedi Virüsten Dolayı. Şimdi Benim Sorumluluk Sınavına Girmem Gerekiyormu ? Yıl Sonu Ortalamam 70

Sorumluluk sınavına girmen gerekmiyor.

Merhaba, benim de ortalamam 49 ve 8 dersten kaldım bu ay sorumluluk sınavına girmezsem ne olur? bir arkadaşım eğer girmezsek 1. dönemin başında tekrar girebilirmişiz dedi bu doğru mudur?

sorumluluk sınavları her yıl yapılır. Ancak sorumlu olduğun ders sayısı 6 yı geçerse sınıf tekrarı yapabilirsin.

Hocam Merhaba ben 9. sınıf Edebiyat dersinden sorumluyum bu sene mezun oldum ancak son sınavı kaçırdım Üniversite tutma durumunda bir sınav hakkı tanırlar mı?

Bir Yorum Ekle