Sınavlara Hazırlanmak Artık Daha Kolay!

EBA ücretsiz 3GB İnternet nasıl yapılır? (vodafone-türk telekom- türkcell)

EBA ücretsiz internet nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, EBA içeriklerine erişim sağlayabilmeleri için ücretsiz 3 GB internet verileceğini duyurmuştu. Vodafone, Türkcell ve Türk Telekom operatörleri tarafından verilen ücretsiz internet hizmeti nasıl alınacak yazımızın devamında açıkladık.

2020 yılına girmemizle birlikte teknoloji artık eğitimde olmazsa olmaz hale geldi. İnteraktif eğitimin yadsınamaz önemi günümüzde öğrenciler tarafından kanıtlanır hale geldi. Öğrenciler artık derslerini internet sayesinde kolayca öğrenebiliyor, youtube gibi platformlardan anlamadığı konuları görebiliyor.

Bir diğer büyük eğitim portalı ise EBA (Eğitim Bilişim Ağı) dır. Binlerce kaynak ve test imkanı ile donatılan EBA’ya ulaşmak için her öğrenciye 3 GB internet ücretsiz verilecek.

3 GB EBA internet nasıl yapılır?
3 GB EBA internet nasıl yapılır?

Türkcell 3 GB EBA internet nasıl yapılır?

Turkcell aboneleri “BİP” uygulamasındaki “Keşfet” menüsü altında bulunan “EBA” kanalını takip edip mesaj gönder ekranında yer alan “Hemen Kazan” seçeneği üzerinden başvuru yaparak bu hizmetten faydalanabilecek.

Vodafone 3 GB EBA internet nasıl yapılır?

Vodafone abonelerinin bu anlaşmadan faydalanabilmeleri için gerekli sistem tanımlamaları Vodafone tarafından otomatik yapıldı. Bu GSM operatöründe herhangi ek bir başvuru sürecine ihtiyaç duyulmadan EBA’ya 3 GB ücretsiz erişim gerçekleşecek. 

Türk Telekom 3 GB EBA internet nasıl yapılır?

Türk Telekom aboneleri EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler. 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Abone Ol  
Bildir