4. Sınıf Deneme Sınavı PDF 2020-2021

İlkokul 4. sınıf deneme sınavı PDF biçiminde hazırlanan binlerce soruluk testlerden oluşur. Her ders ve konu için özel olarak hazırlanan 4. sınıf deneme sınavları PDF ve word dosyası biçimde oluşturuldu.

MEB müfredatına uygun 4. sınıf konularını hedefleyen deneme sınavları 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için hazırlandı. 4. sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Sosyal Bilgiler dersleri için hazırlanan konu testleri PDF olarak indirilebilir.

İlkokulun son kademesi olan 4. sınıfta öğrenciler, öğrendikleri konuları pekiştirmek istiyor. Bunun en kolay yolu ise kazanım sorularından oluşan 4. sınıf deneme sınavları PDF biçiminde indirip çözmekten geçiyor. Ortaokula geçmeden önce konuları son kez tekrar etmek oldukça önemlidir.

4. Sınıf Deneme Sınavları PDF 2020-2021

MEB artık merkezi sınavlarda yeni nesil sorular soruyor. PDF formatında hazırladığımız testler de bu sorulara örnek verilebilir. Aşağıda listelenen 4. sınıf deneme sınavlarını ücretsiz indirip çözebilirsiniz.

4. Sınıf Türkçe Deneme Sınavı PDF 2020-2021

4. Sınıf Matematik Deneme Sınavı PDF 2020-2021

4. Sınıf İngilizce Deneme Sınavı PDF 2020-2021

4. Sınıf Tüm Dersler Deneme Sınavı PDF 2020-2021

Neden deneme sınavı çözmeliyiz?

İlkokulda konuların pekiştirilmesi için test çözmek oldukça önemlidir. Bir konuyu öğrendikten sonra hangi sınıf seviyesinde olursa olsun deneme sınavları çözmek bize eksiklerimizi gösterir.

Özellikle ortaokul öğrencileri her sınıf seviyesinde bursluluk sınavına hazırlanıyor. Yine 4. sınıf deneme sınavı PDF olarak indirip çözmek bize bu sınavlarda avantaj sağlamaktadır.

Okul sınavlarında ise yazılıda çıkabilecek muhtemel sorulara hazırlanmak için deneme sınavı çözmemiz gerekmektedir. Yine 4. sınıf test çöz sayfamızda konularına göre hazırlanan online testleri çözebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul EtMetni Oku